image

O nás

Alvetra Werfft

WERFFT, spol. s r.o.

Vítejte!

Společnost WERFFT, spol. s r.o. působí v České republice od roku 1993.

WERFFT, spol. s r.o. dodává do distribuční sítě v České republice veterinární léčiva a další veterinární přípravky. Navíc pro český trh zastupuje výrobce, jejichž produkty zajišťujeme komplexnost naší nabídky péče o zdraví zvířat a jejich produktivitu. Své partnery vybíráme tak, aby kvalita a účinnost našich produktů byla na nejvyšší úrovni. Veškeré naše produkty, odborné i laické informace k nim, jsou k dispozici na těchto stránkách. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Veškeré naše produkty dodáváme distributorům veterinárních léčiv v ČR. Produkty léčiv jsou určeny pro prodej a použití veterinárními lékaři. Veterinární léčiva nejsou určena k přímému prodeji majitelům zvířat.

Veterinární přípravky a doplňky stravy jsou volně prodejné. V případě zájmu o naše produkty, žádejte u svého veterinárního lékaře nebo objednávejte na eshopu

Jsme provozovatelem unikátního zvířecího registru Pet2Me.eu. Registr nabízí majitelům zvířat nejen možnost registrace identifikačního čipu, ale i medailonku Pet2Me s QR kódem, který mnohonásobně usnadňuje dohledání majitele v případě zatoulání se mazlíčka. Navíc majitelé mazlíčků v registru najdou svého veterináře, chovatelskou stanici, či příslušnou obec, kde je mazlíček hlášen. Registr pak zajišťuje předávání informací mezi těmito uživateli a připomíná důležité události v životě mazlíčka.

Nezbytnou službou registru je i pojištění veterinární péče Pet2Me, které doplňuje komplexnost našich služeb majitelům zvířat, veterinářům, obcím a dalším zájmovým skupinám věnující se ochraně a péči zvířat.

Od roku 2022 je společnost WERFFT, spol. s r.o. schváleným distributorem a dovozcem zdravotnických prostředků. Rozšířili jsme tak svou nabídku o humánní zdravotnické prostředky a zdraví prospěšnou kosmetiku.