image

O nás

WERFFT, spol. s r.o.

Vítejte!

Společnost WERFFT, spol. s r.o. je dceřinou společností rakouské společnosti Alvetra u. Werfft GmbH.

Alvetra u. Werfft GmbH je tradiční rakouská společnost v odvětví krmiv i veterinárního lékařství. Společnost byla založena v roce 1948 pod názvem Werfft-Chemie a po několika akvizicích na počátku 90. let byla přejmenována na Alvetra u. Werfft. Od roku 2011 je součástí skupiny Sanochemia Pharmazeutika AG. Zázemí výrobce léčiv nám dává možnost dodávat na trh vysoce kvalitní léčiva z vlastního vývoje, zaměřeného na neustálé zlepšování zdraví a produktivity zvířat. Příslušný tým odborníků udržuje neustálý dialog s veterináři, jejichž zpětná vazba pomáhá při vývoji a výrobě nových, inovativních produktů. Společně s dalšími dceřinými společnostmi v Německu, České republice, Slovensku, Maďarsku a mezinárodními distribučními partnery, je Alvetra u. Werfft GmbH zastoupena téměř ve všech zemích EU.

WERFFT, spol. s r.o. dodává do České republiky tyto jedinečné produkty skupiny do distribuční sítě veterinárních léčiv. Navíc pro český trh zastupuje další výrobce, jejichž produkty zajišťujeme komplexnost naší nabídky péče o zdraví zvířat a jejich produktivitu. Své partnery vybíráme v souladu s tradicí a hodnotami skupiny tak, aby kvalita a účinnost našich produktů byla na nejvyšší úrovni. Veškeré naše produkty, odborné i laické informace k nim, jsou k dispozici na těchto stránkách. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Veškeré naše produkty dodáváme distributorům veterinárních léčiv v ČR. Produkty jsou určeny pro prodej a použití veterinárními lékaři. Naše produkty nejsou určeny k přímému prodeji majitelům zvířat. V případě zájmu o naše produkty, žádejte u svého veterinárního lékaře.