Nové funkce Pet2Me Chovatel

VELKÁ AKTUALIZACE REGISTRU PET2ME (ÚNOR 2021) A NOVÉ FUNKCE

V únoru 2021 jsme instalovali novou verzi registru plnou nových funkcí. Nové funkčnosti se týkají jak uživatelů typu „CHOVATEL“ (MAJITEL ZVÍŘETE), nově i „CHOVNÁ STANICE“, „OBEC“ a „ÚTULEK“. Níže uvádíme hlavní změny u jednotlivých profilů. Pro přechod na novou verzi nemusíte nic dělat, po novém přihlášení do systému budete užívat výhod nového, stabilnějšího a rozšířeného prostředí automaticky.

Doporučujeme. Po přihlášení do vašeho profilu, prosím, zkontrolujte vaše údaje, případně je opravte / doplňte. Jedině tak budete moci využít všech dostupných funkcí. V případě jakýchkoliv problémů využijte naši podporu na telefonním čísle

+420 773 793 010

Pokud ještě nemáte medailonek, využijte na našem eshopu slevu 15% pro uživatele registru Pet2Me.eu a kupte nejen medailonek se slevou. Pro získání slevy je nutné v pokladně zadat kupón, který najdete v registru po přihlášení.

Přehled vylepšení podle typu uživatele:

CHOVATEL

  • Přípomínka očkování – na kartě mazlíčka je možné zadat typ a datum platnosti očkování. Registr vás potom automaticky upozorní emailem na vypršení platnosti.

  • Přípomínka obecního poplatku – na kartě mazlíčka je možné přidat obec, která jej vede v evidenci. Zároveň můžete zadat platnost a výši poplatku, který za svého mazlíčka platíte. V takovém případě vás opět bude registr včas informovat o vypršení platnosti poplatku.

  • Zdravotní karta, veterinární ordinace – na kartě mazlíčka je možné vyplnit dotazník zdravotní karty. Jedná se o základní informace nezbytné například při rychlém ošetření úrazu. Ve stresu, který může nastat si jen těžko budete vzpomínat na takové informace. Přesto jsou pro veterináře a správný postup ošetření nezbytné. Vyplněním budete mít tyto informace neustále u sebe a zároveň pokud svého veterináře přiřadíte ke svému mazlíčkovi (opět na kartě mazlíčka, bude mít přístup k těmto informacím i váš veterinář.

  • Záložní telefonní kontakt – ve vašem profilu je nově možné zadat tzv. „Záložní kontakt“. Pokud bude vyplněn, registr zašle SMS zprávy o případném nálezu vašeho mazlíčka také na toto číslo. Zvolte tedy telefonní číslo osoby, které důvěřujete. V případě, že se váš mazlíček ztratí a nálezce přes registr zašle zprávu o jeho nalezení, přijde SMS na vaše i záložní telefonní číslo.

  • Katalog Pet služeb – na hlavní straně registru je možné kliknout na Katalog Pet služeb, který vám umožní vyhledávat mezi veterináři, chovatelskými stanicemi a útulky, kteří s námi spolupracují.

 

CHOVATELSKÁ STANICE

  • Nový profil – pokud jsme v rámci migrace dat poznali, že jste Chovatelskou stanicí, změnili jsme vám profil. Pokud se tak nestalo, napište nám prosím, uděláme to dodatečně. Profil Chovatelské stanice počítá s chovem zvířat, jejich prodejem novým majitelům, tedy převodem zvířete na nového majitele. Budete tak mít přehled o vašich zvířatech i když vaši chovatelskou stanici opustí, zároveň můžete novým majitelům předat plný profil mazlíčka s přehledem očkování a základními zdravotními informacemi. Informace o vaší chovatelské stanici jsou dohledatelné a publikované v Katalogu Pet služeb na stránkách registru. Využijte tuto propagaci mezi uživateli Pet2Me a doplňte aktuální informace.

ÚTULEK

  • Nový profil – pokud jsme v rámci migrace dat poznali, že jste Útulkem, změnili jsme vám profil. Pokud se tak nestalo, napište nám prosím, uděláme to dodatečně. Profil pro útulky počítá s registrací zvířat a hlavně s adopcí zvířat. Pokud předáte zvíře novému osvojiteli, neztrácíte tak přehled o případné ztrátě zvířete (posíláme SMS v kopii na kontakt útulku) a kontaktních údajích nového osvojitele. Majitelem zvířete z pohledu registru je stále útulek! Informace o útulku jsou dohledatelné a publikované v Katalogu Pet služeb na stránkách registru. Využijte tuto propagaci mezi uživateli Pet2Me a doplňte aktuální informace.

OBEC

  • Nový profil – pokud jsme v rámci migrace dat poznali, že jste Obcí, změnili jsme vám profil. Pokud se tak nestalo, napište nám prosím, uděláme to dodatečně. Profil Obce počítá s evidencí psů, které majitelé k obci přiřadili. Zároveň je možné na obci zvířata registrovat. Součístí profilu obce jsou pole pro dodatečné informace o poplatcích, které se zobrazí všem majitelům psů přihlášených k obci.

« zpět na Novinky