Statistika registru Pet2Me 04/2020

V červnu 2019 jsme zahájili ostrý provoz nového registru zvířat Pet2Me.eu. Velkou přidanou hodnotou tohoto registru je možnost registrace medailonků s QR kódem, který obsahuje link na stránky registru a jedinečný identifikační kód, který je spojen s registračními údaji zvířete. Je tak velice jednoduché pro nálezce ztraceného zvířete načíst QR kód chytrým telefonem, který automaticky přesměruje načtené informace do našeho registru a vyhledá zaregistrované zvíře. Pak už jen stačí v aplikaci zadat své telefonní číslo (myšleno číslo nálezce), které je následně zasláno SMS a emailovou zprávou majiteli zvířete společně se souřadnicemi místa zadání medailonku (pro tuto funkčnost je nutnost, aby nálezce na svém mobilním telefonu umožnil lokalizaci). Tímto odpadá složité načítání čísla čipu pomocí speciální čtečky identifikačních čipů a zadání 15-ti místného čísla do aplikace pro vyhledání, kde snadno uděláte překlep. Byli jsme sami zvědavi, jak tuto novinku přijmou majitelé zvířat.

Do konce dubna 2020 bylo registrováno přes 90.000 majitelů zvířat se svými mazlíčky. Většinou se jedná o psy. Koček je v databázi 600, což nás trochu mrzí, mohlo by být více. Rozeslali jsme celkem 4.500 SMS zpráv a více jak 150.000 emailových zpráv. Cca 50% zvířat má zaregistrovaný čip spolu s medailonkem. Uživatelé, kteří medailonek při čipování nedostali se pak marně domáhali, kde samotný medailonek seženou. Po celou dobu jsme je odkazovali na veterinární lékaře, které jsme na různých akcích vybavili vzorky medailonků. Později pak nabádali k zakoupení obchodního balení medailonků a k dalšímu prodeji. Dnes je jasné, že identifikační čipy Alvic HC a Alvic mini jsou s nejvyšší přidanou hodnotou, jelikož v rámci jedné ceny obsahují zároveň medailonek Pet2Me v hodnotě 200Kč.

 

Od dubna 2020 naše společnost zprovoznila eshop.pet2me.eu, kde je možné zakoupit nejen medailonky samostatně, ale i ve velkoobchodním balení. Jak je z prodejů zřejmé, oblíbenost medailonků, tedy i poptávka po našich čipech stále roste a to navzdory pandemickým opatřením. Využijte i vy oblíbenosti a poptávky po těchto produktech ke zvýšení prodejů a zisků.

V květnu dojde k migraci všech uživatelů www.iftaregistr.cz do registru Pet2Me.eu. Automaticky se tak převedou údaje o mazlíčcích i uživatelích do nového prostředí a umožníme uživatelům starého registru využívat výhody Pet2Me.eu. Původní registr, respektive stránky www.iftaregistr.cz smažeme na konci května.

« zpět na Novinky